aukce majetku online
verejnedrazby.cz


Evid. číslo: A5803

Prodej bytu 3+1, cca 61m2 v obci Sokolov - Dolní Chodov, Karlovarský kraj

Obchodní podmínky

Aukce Anglická
Vyřizuje Novakova Alice
Email novakova@gaute.cz
Telefon 739003020
Začátek 13.04.2021 15:51:00
Aktuální čas 07.05.2021 12:09:39
Konec 13.05.2021 15:00:00
Zbývá 6 dni 2 hodiny
Min. příhoz 5 000 Kč
Max. příhoz 50 000 Kč
Vyvolávací cena 1 155 000 Kč
Aktuální cena 1 155 000 Kč
Limitní cena NE
Požadovaná kauce 30 000 Kč
Poplatek za dokumentaci 0 Kč
Kategorie energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
 
uvodní.jpg
 
Žádné příhozy zatím nebyly učiněny
Popis:

Prodej bytu 3+1, cca 60m2 v obci Sokolov - Dolní Chodov, Karlovarský kraj

Prodávaná nemovitost se nachází v jižní části obce Chodov. Od centra Karlových Varů je vzdálena cca 15 min. Byt se nachází v 1.NP bytového domu. Parkování je možné v přilehlých ulicích.

Bytová jednotka prošla v roce 2016 rekonstrukcí, kdy byla instalována nová plastová okna, interiérové dveře a byla položena nová plovoucí podlaha. Obytné prostory byly v témže roce vymalovány. V obývacím pokoji je k dispozici lodžie. Koupelna je vybavena rohovou vanou a pračkou. Kuchyně s kuchyňkou linkou vč. plynového sporáku, elektrické trouby a myčky nádobí. Chodba při vstupu je vybavena vestavěnou skříní.

V současné době není byt obývaný, sítě jsou stále zapojené. Bytový dům je jedenáctipodlažní, s výtahem, zateplený. Měsíční zálohy na energie činí cca 1.000 Kč. (700 Kč elektřina, 300 Kč plyn)

Vytápění a ohřev vody: ústřední plynové

Sítě: místní vodovod, plyn, elektřina 230V, veřejná kanalizace

Dispozice: 3+1, 2x pokoj, obývací pokoj + lodžie, kuchyně, koupelna, samostatné WC, sklepní kóje

Občanská vybavenost: autobusová zastávka, supermarket, dětské hřiště, cca 10 min od nemovitosti škola a školka, lékárna a zdravotní středisko, vlakové nádraží

Adresa:
Čs. odbojářů 928/4, Dolní Chodov, Karlovarský kraj

GPS: 50.2339722N, 12.7459833E

Doporučujeme osobní prohlídku před nákupem, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Prohlídky: termíny budou upřesněny, účast na prohlídce je nutné potvrdit nejpozději 48hod před prohlídkou a to emailem: novakova@gaute.cz

Jedná se o prodej z majetkové podstaty dlužníka v insolvenčním řízení:  KSPL 51 INS 27183 / 2016


Kupní cena bude v kupní smlouvě rozdělena na kupní cenu za id.1/2 nemovitosti, která bude uhrazena na účet majetkové podstaty v rámci IŘ na kupní cenu za id.1/2 nemovitosti, která je prodávána z majetku přímého vlastníka.

Cena dosažená v aukci bude v kupní smlouvě rozdělena takto: 50 % na účet majetkové podstaty a 50 % na účet spoluvlastníka.

UPOZORNĚNÍ: Konečná výše kupní ceny podléhá schválení ze strany prodávajícího (resp. ze strany zajištěného věřitele či soudu, popř. věřitelského výboru).

UPOZORNĚNÍ: Byla-li zpeněžena nemovitost, kterou dlužník používá k bydlení své rodiny, anebo byt ve vlastnictví dlužníka, je dlužník povinen je vyklidit. Neučiní-li tak dobrovolně, může se nabyvatel domáhat vyklizení žalobou u soudu; nejde o incidenční spor. Při vyklizení přísluší dlužníku stejná bytová náhrada jako při výpovědi nájmu bytu dané nájemci pro hrubé porušení povinností vyplývajících z nájmu bytu.

UPOZORNĚNÍ: Lhůta pro uzavření kupní smlouvy je do 30 dní ode dne, kdy bude kupujícímu sděleno, že došlo k odsouhlasení výše kupní ceny ze strany prodávajícího (resp. ze strany zajištěného věřitele či soudu, popř. věřitelského výboru); kupující je však svou nabídkou vázán nejdéle 60 (šedesát) dnů od skončení aukce.

UPOZORNĚNÍ: Kupní cena musí být ze strany kupujícího uhrazena nejpozději při podpisu kupní smlouvy.

UPOZORNĚNÍ: Cena dosažená v aukci je cenou vč. odměny zprostředkovatele s DPH.

UPOZORNĚNÍ: Vítěz aukce (kupující) se zavazuje uhradit správní poplatky spojené s vkladem vlastnického práva do katastru nemovitostí a s výmazem právních vad předmětu převodu, které zaniknou v důsledku zpeněžení (max. 4.000,- Kč).

UPOZORNĚNÍ: Dle ust. § 167 odst. 4 zákona č. 182/2006 Sb., insolvenčního zákona, v platném znění, zpeněžením věci, práva nebo jiné majetkové hodnoty v insolvenčním řízení zaniká zajištění pohledávky zajištěného věřitele, a to i v případě, že nepodal přihlášku své pohledávky.

UPOZORNĚNÍ: Dle ust. § 285 zákona č. 182/2006 Sb., insolvenčního zákona, v platném znění, zpeněžením majetkové podstaty zanikají v rozsahu, v němž se týkají zpeněženého majetku, účinky nařízení výkonu rozhodnutí nebo exekuce, účinky doručení vyrozumění o zahájení exekuce a účinky vydaných exekučních příkazů, jakož i ostatní závady váznoucí na zpeněžovaném majetku, včetně neuplatněných předkupních práv podle § 284 odst. 3 a 4 insolvenčního zákona a včetně závad zapsaných ve veřejném seznamu, není-li dále stanoveno jinak

UPOZORNĚNÍ: Podle ustanovení § 295 odst. 1 IZ dlužník, osoby mu blízké a osoby, které s ním tvoří koncern, nesmí nabývat majetek náležející do majetkové podstaty.

UPOZORNĚNÍ: Nestanoví-li zvláštní právní předpis jinak, zpeněžením majetkové podstaty v rozsahu, v němž se týkají zpeněženého majetku, nezanikají služebnosti a reálná břemena, s výjimkou těch, které jsou v insolvenčním řízení neúčinné. Z uvedených důvodů nemají výše uvedená zástavní práva, předkupní práva, omezení vlastnických práv z důvodů uvedených exekucí, ani omezení vlastnických práv ve prospěch insolvenčního správce vliv na hodnotu prodávaných nemovitých věcí.

UPOZORNĚNÍ: Převod předmětu prodeje není zdanitelným plněním podle zákona č.235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty v platném znění.

UPOZORNĚNÍ: Předmět prodeje se prodává ve stavu, jak stojí a leží (úhrnkem) dle § 1918 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.
Přiložené soubory:
Prováděcí dokumentace a přílohy:
Přílohy jsou zobrazovány až po přihlášení uživatele.
Přehled dotazů:
Nikdo zatím neučinil dotaz k aukci.Copyright © 1996 - 2021 GAUTE, a.s.

[123]